Mуралот во Нико Нестор

 

Благодарност до колегата и професор Горан Ристовски за овој прекрасен мурал што го краси нашето училиште👏👏👏

Leave a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Scroll to Top