takim pune me perfaqsues të këshillit të europes

Sot në ambientet e shkollës së mesme Niko Nestornë Strugë patëm një takim pune me një ekip anëtarësh të Këshillit të Evropës të përfaqësuar nga këshilltarja Agnes Von Maravich. Tema kryesore e takimit ishte funksionaliteti multietnik në shkollën tonë, si dhe biseduam për modelin e ri të arsimit në shkollën tonë.

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top