Dita Botërore e SIDA-s.

Dita Botërore e SIDA-s. Në prezantim nxënësit ndoqën një film të shkurtër dhe më pas një prezantim për HIV-in dhe AIDS-in, në fund u diskutua dhe u bënë pyetje nga studentët e pranishëm.

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top