nxenesit e shkolles tone moren vendin e trete ne ragbi

Te disciplinuar dhe me shume energji pozitive, nxenesit e shkolles tone moren vend e 3-te ne turneun e Ragbit te organizuar ne Struge.

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top