“Perla e Liqenit”-Garat rajonale qe i realizoi SH.M.K “Niko Nestor”-Struge

Më datë 31.05.2023 u realizua garë rajonale, e organizuar nga SH.M.K “Niko Nestor”-Stugë.

Gara- “Perla e Liqenit”.

Ku morën pjes shkolla të tjera të kulinarisë, për të garuar me njëri tjetrin.Realizimi u krye me sukses falë kontributit të të gjithve, por në veqanti profesorëve tanë.

ishte befasuese arti i krijuar nga duart e nxënësve që morën pjes.

Padyshim dhe për ne si drejtues të institucionit do të jemi mbështetës të përhershëm

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top