Muralja ne “Niko Nestor”

Faleminderit kolegu dhe profesori Goran Ristovski për këtë murale kaq të bukur që e zbukuron shkollën tonë👏👏👏

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top