Instituti Hidrobiologjik

Sot, në kuadër të projektit të Mësimit Eksperiencial, studentët e vitit të parë dhe të dytë vizituan Institutin Hidrobiologjik ku u njohën me nga afer se si funksionon ky Institut

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top