Shpejtoni ne regjistrimin e dyte!

Afati i Dytë i regjistrimit është në datën 27 qershor deri ne orën 24 dhe 29 qershor deri në orën 10.
Dokumentet të dorzohen ne shkollë ne datën 29 qershor ( prej 15-19) dhe më 30 qershor ( prej 07-19)

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Scroll to Top