Faleminderit për të rinjtë aktivistë nga Hollanda!
Shumë faleminderit për të rinjtë aktivistë nga Hollanda, aktivisten Shefkije Alasani dhe profesorin tonë Nderim Pollozhani, të cilët zgjodhën shkollën tonë për të marrë një donacion të vlefshëm prej 2000 euro. Këto mjete do të përdoren për pajisjen e kabinetit të mjeksisë. Vazhdojmë më tej me bashkëpunimin tonë!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *