Garat komunale te Ndihmes te Pare!
Nxënësit e drejtimit shëndetësor moren pjesë në garat komunale të Ndihmës së parë të organizuara nga Kryqi i Kuq Strugë në datë 22.04.2024 . Në gara vendin e parë e fituan nxënësit me mentor prof Marta Zaturoska dhe
Vendin e tretë e fituan nxënësit me mentor
prof Gentijana Gega

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *