Garat rajonale ne lenden e Biologjise!

Rezultatet e mëposhtme janë arritur në  garat rajonale në biologji 🦠🔬 që u zhvillua më 15.03.2024 online në platformën Class Marker:
1. Dobrila Naumoska (viti III) çmimi i tretë dhe kualifikimi në nivel shtetëror🥉
2. Mateja Kiceska (viti II) çmimi i tretë dhe kualifikimi në shtet 🥉
3. Jovana Veljanoska (viti II) çmimi i tretë dhe kualifikimi në shtet 🥉
4. Maja Maleska (viti III) lavdërim
5. Ilmian Klenjoski (viti II) lavdërim
6. Milena Qoseska (viti II) lavdërim
👏🏼Urime per sukseset e arritura dhe fat atyre qe vazhdojne ne garat shteterore.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *