Këndet Amerikane

Këndet Amerikane këtë vit organizuan Panairin tradicional Skopje Mini Maker faire – Panairi i Inovacionit, më 27 shtator, në oborrin e Qendrës Kulturore Rinore në Shkup. Pjesë e kësaj ekspozite ishin nxënësit dhe mësuesja Biljana Naumoska nga shkolla jonë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *