Nxënësit nga Niko Nestor dërgojnë me krijimet e tyre një mesazh kujdesi për shëndetin mendor në vitin e ri 2024!

Të dish që je një model për dikë mund të jetë frymëzimi yt më i madh. Që sot, përpiquni të bëheni shembull për të tjerët.
Jepni buzëqeshje, jini të lumtur, jini të sjellshëm me veten dhe të tjerët. Nxënësit nga Niko Nestor dërgojnë me krijimet e tyre një mesazh kujdesi për shëndetin mendor në vitin e ri 2024.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *