Randevu arsimore, Radovish 10.05.2024!

Shkolla jonë në Randevunë arsimore mori pjesë në disa kategori, siç janë: fjalim publik, poezia më e mirë, plan marketingu dhe shtandi më i mirë.

Kategoria “Plan marketingu” nën mentorimin e Afërdita Kaliqi me nxënëset Alda Ibraimi dhe Aldina Ibraimi morën vendin e parë 🥇

Kategoria “Fjalim publik” nën mentorimin e Xhevrie Istrefi Konjufca me nxënësin Blendi Taraneshi, morën vendin e dytë 🥈
Me shtandin, mentorët Arta Zhaku dhe Ajhan Xhila me nxënësit, morën vendin e tretë🥉

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *